Menu

Skup, sprzedaż
i obieranie cebuli.

Obieralnia cebuli JOKER w Lesznie
zaprasza! Transport chłodniczy
w Polsce i za granicą!

O nas

Skup, sprzedaż i obieranie cebuli.
Obieralnia cebuli JOKER w Lesznie zaprasza!
Transport chłodniczy w Polsce i za granicą!

Nasza firma zajmuje się skupem i sprzedażą cebuli oraz usługowym obieraniem cebuli. Naszą ofertę uzupełniają usługi wywrotkami oraz transport chłodniczy do 22 ton. Naszym Klientom oferujemy produkty różnych wielkości, jakości i w zróżnicowanych opakowaniach. Współpracujemy z wieloma firmami z Polski i Europy. W naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój poprzez rozszerzanie oferty oraz doskonalenie umiejętności! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Sprzedaż cebuli to nasza specjalność! W branży owoców i warzyw działamy już od ponad 10-ciu lat. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Skupujemy warzywa od najlepszych i sprawdzonych gospodarstw z kraju. Nasze doświadczenie oraz wiedza z zakresu obierania i przygotowania cebuli do sprzedaży zapewniają wysoką jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Skup i sprzedaż cebuli

W ofercie:
  • cebula obrana biała
  • cebula obrana czerwona
  • cebula obrana pikiel
  • cebula w łusce

Transport chłodniczy

Posiadamy własny transport chłodniczy do 22 ton. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób możemy dostarczyć produkt klientowi we wskazane przez niego miejsce. Na czas przewozu zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie produktów. Cebula, która trafia do Państwa, jest zawsze świeża i dobrej jakości. Gwarantujemy terminowość i pełen profesjonalizm!

Najwyższa jakość i indywidualne podejście do klienta!

Zatrudniamy uczciwych i solidnych pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im zadań. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Nasza oferta dostosowana jest zawsze do Państwa oczekiwań i potrzeb. Dysponujemy wyspecjalizowanym zapleczem chłodniczym, linią sortowniczą, maszyną do pakowania. Przygotowany towar odznacza się najwyższą jakością! Zapewniamy ciągłość dostaw!
Joker
© 2015 cebulaobrana.pl